Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar szakon mindenki "zseni"...

Magyar szakon mindenki "zseni"? Egy közepes képességű szerintetek elboldogulna ott?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
:DDD :DD :D
2014. márc. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Első: mi olyan vicces? Persze tudom, szerinted nem fér össze a zseni meg a magyarszak, mi? Biztos mert nem kell matekot tanulni..
2014. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Jóhogy, a tanárképző a felsőoktatás alja.

Utána meg úgy játszák az eszüket, mintha nem tudom mit végeztek volna:D

2014. márc. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
3: Ki beszélt itt tanárképzőről? A magyar szak nem csak ott van, ahogy matek szakkal sem csak tanár lehet vki. És te mit értél el eddig az életben, ami alapján ennyire lenézed őket? :D
2014. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ott senki nem zseni. Ha legalább józan paraszti eszük lett volna, akkor nem magyar szakra mennek továbbtanulni. Tisztelet annak az 1-2 kivételnek, aki céltudatosan készül valami karrierre, amihez itt kívánja megszerezni az alapokat.
2014. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy elsősorban olyanok válaszát várom, akiknek van valamilyen tapasztalatuk ezzel kapcsolatban.
2014. márc. 8. 11:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Protip: Itt ne tegyél föl kérdéseket bölcsész szakokkal kapcsolatban. Itt mindenki valami reál szakra keszül/tanul/végzett úgyhogy lefognak szólni és ki fognak röhögni. Javaslom hogy személyesen érdeklődj, és ne itt. :)
2014. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy röhögök, mert aki egy ilyen kérdést feltesz, az olyan távol van a realitás talajától, hogy rángatni kell lefele. Mielőtt négy év múlva kérdeznéd itt, hogy "Magyar szakon végeztem kitűnőként, de másfél éve nincs munkám, szerintetek milyen OKJ tanfolyamot végezzek el, hogy ne közmunkásként kelljen szemetet szednem?" az előtt preventíven megmondom, hogy tanulj valami hasznosat.
2014. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha munkanélküli leszek három év múlva, és okj-s tanfolyamra szorulok, nekem akkor is megérte, hogy három évig azt tanulhattam, amit a legjobban szeretek a világon. De köszönöm a tanácsot.
2014. márc. 9. 01:50
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
miközben tanulsz valami értelmeset, nyugodtan el tudsz járni a szabó ervinbe.
2014. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!