Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 30 diákot vesznek fel a...

Ha 30 diákot vesznek fel a szakközépiskolába és 37-dik vagyok, akkor van még esélyem bekerűlni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 16:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ideiglenes listán vagyok 37.-dik.
2014. márc. 11. 16:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze!

Nem feltétlenül fog az előtted lévő összes diák oda jelentkezni, illetve több módosítás- meggondolás, költözés stb stb is lehetséges még, tehát minden esélyed meg van, bár nyilván jobb lenne, ha a 31. lennél, de szerintem ezzel a 37.-kel sem lesz gond.

2014. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszönöm! :)

2014. márc. 11. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár még a 100. is bekerülhet. Ezen a listán mindenki rajta van aki oda jelentkezett mindegy hogy hanyadik helyen tehát az előtted lévő 36 lehet nem is azt jelölte elsőnek és ők mivel nagy valószínűséggel felveszik oda ők kiesnek előled. 37. hellyel 90% vagy több esélyed van hogy bekerülsz mert előled legalább 10-15 kiesnek mert nem első helyesek vagy egyéb más dolog miatt. Annó én 79.ként jutottam be egy elég jó hírnevű suliba. Ez tulajdonképen csak egy tájékoztatás hogy állsz a többi felvételizők között, nem feltétlen az elsők jutnak be:)
2014. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!