Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogtechnikusnak mennyi a havi...

Fogtechnikusnak mennyi a havi keresete? Nehéz bekerülni a Budapesti Szolgáltató és Kézművesipari Szakközépiskolába (fogtechnikusi képzésre)?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 11:00
 1/5 anonim válasza:

Szia! Én ott tanulok esti, felnőttképzésben. Felvételi nem volt, tandíj 190.000/ év. Képzés 3 év. Nappalira nehezebb bekerülni,de az esti kötetlenebb, pl. tudsz mellette dolgozni.

ÉRDEKLŐDNI LEHET:


- Pósáné Szűcs Erika szakmai munkaközösség vezetőnél

- Szántó Gábor szaktanárnál

061/314-2651

2009. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi az infót!

A tandíj az minden diáknak van? Vagy hogy működik ez? Csak az esti tagozatosoknak kell fizetni? És mit gondolsz, könnyű lesz elhelyezkedned? Hasznos a szakma, amit tanulsz? köszi!

2009. dec. 1. 17:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit szeretnék kérdezni, hogy mi alapján lehet bekerülni a suliba, tehát mi az, amit néznek nagyon?
2009. dec. 1. 17:21
 4/5 anonim válasza:
Én is itt tanulok, nappalin nem kell fizetni, csak ha külső laborban vagy, akkor a labornak kell (de ezzel jobban jársz), bekerülni egyáltalán nem nehéz szerintem, ha külsős vagy, akkor szinte már föl is vagy véve, a tanlaborba nehezebb bejutni, mert korlátozott a hely, amúgy jelentkezési sorrendben megy a felvétel.
2010. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És mit értesz külsősön?

Mikor lehet elkezdeni jelentkezni? (hogy az elsők között lehessek)

Nézegettem az iskola honlapját, nyílt nap után kutatva, de nem találtam semmit róla! Mikor lehetne meglátogatni a sulit és információt gyűjteni?

Köszi a segítséget és a zaklatást, de csak így jutok előbbre!:)

2010. jan. 2. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!