Skócia vagy Magyarország?

Figyelt kérdés

Az edunburghi egyetemre és a Corvinusra is felvettek. Ha kimennék Skóciába, dolgoznom kéne, mert drága a megélhetés, itthon viszont lényegében el lennék látva. Kint később jobb lehetőségeim lennének (vagy itthon külföldi diplomával)? Megéri kimenni, vagy próbáljak inkább itthon vmi. vállalkozásba fogni/dolgozni és félretenni? Business területről van szó.Elég tanácstalan vagyok, kiváncsi vagyok mindenki véleményére.

Nem vagyok magyar, csak itt élek elég régóta.


2009. dec. 14. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én maradnék itt Magyarországon, egy Corvinusos diplomával azért még el lehet helyezkedni.
2009. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Corvinus aztán ájszekkel kimennék külföldre
2009. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is erősen gondolkodom az Edinburghi Egyetemen. Érettségin milyen eredményeid lettek? És érettségin és nyelvvizsgán kívül kell még valami a felvételihez?
2009. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dávid ***** válasza:
68%

Hát nem biztos h válság idején kapsz munkát Skóciában.

Tavalyelőtt Skóciára szavaztam volna, most Magyarországot ajánlom, különben szívás lehet...:S

2010. jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Engem is nagyon érdekelne, hogy hogy vettek föl az edinburgi egyetemre, ugyanis most é is nagyon gondolkozok rajta, hogy oda jelentkezek :) Skócia meg a szívem csücske :)
2010. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár már nem aktuális de Skócia pincérként vagy ilyesmi mindig kapsz munkát...és ha még nézed a gyakorikrédéseket akkor leírhatnád hogy hogy döntöttél xD
2010. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!