Dorka0001 kérdése:

Melyik a legjobb iskola Budapesten, ahol 2 év alatt nappali tagozaton (legfőképpen továbbtanulási célzatból egyetem/főiskola! ) lehetne érettségit szerezni?

Figyelt kérdés
Igen, eléggé rosszak lettek az általános iskolás eredményeim.Akkor még nem vettem komolyan az iskolát ezért egy szakiskolába iratkoztam majd 10. osztályba jó tanulmányi átlag miatt átmehettem 2 éves érettségit adó képzésre. Ez az iskola megfelelő volt, de sajnos fel kellett költözzek Budapestre. Tulajdonképpen 9-10. osztályom szakiskolai és van egy 2 éves képzésből fél évem. Mindenféleképpen tovább szeretnék tanulni és JÓ iskolában JÓ tanárokkal és semmiképpen sem estin.

2014. márc. 13. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak levelezőst tudnék
2016. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Találtál?
2016. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!