Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra lenne érdemes...

Milyen szakra lenne érdemes mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségetek szeretném kérni abban, hogy ti milyen szakot ajánlanátok számomra, valamint manapság hova érdemes fordulni. Tizenegyedikes vagyok és még nem igazán tudom mitévő legyek. Jó tanuló vagyok , inkább az irodalom érdekel. Egyáltalán nem szeretnék olyannal foglalkozni amihez magasabb szinten kell a matek vagy a reál tantárgyak. Gondolkoztam már pszichológián, újságíráson, még jogon is,de tanácstalan vagyok. Természetesen hosszabb távon gondolkozva olyat sem szeretnék , amiből alig lehet megélni. Válaszaitokat, ötleteiteket előre köszönöm!

2014. márc. 16. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A pszichológiát csak akkor ajánlom, ha erős hivatástudatot érzel magadban. Túlképzés van, a szakma alábecsült, megélni sem túl egyszerű a legtöbb területen.
2014. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utolsó,Pesten sem?
2014. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Nehéz elhelyezkedni mindegyik területen, a túlképzés főleg itt Pesten jelenik meg, és lényegében a cégeknél dolgozó munkapszichológuson kívül csak az keres sokat, aki 10 év tanulás és utána még pár év küzdés után luxuspraxist épít ki magának.
2014. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!