Hol tanuljak énekelni?

Figyelt kérdés

Sajnos soha nem jártam zeneiskolába (illetve kiskoromban jártam talán két évig, de abból aztán semmi nem maradt meg), néha megpróbálok itthon gitározgatni vagy zongorázni, de igazából hangszeren sem játszom...nagy szívfájdalmam, hogy nem tanultam zenét, mert közben énekelni imádok. sajnos attól tartok, hogy zenei műveltség nélkül sehol nem vállalnák a tanításom, esetleg csak borsos árak ellenében, amire pedig nincs forrás :(. esetleg tudnátok jó zeneiskolákat, magántanárokat mondani, akik nem kérnek egy vagyont.

(ha ez számít, elsősorban operát és operettet szeretnék nagyon tanulni)



2014. márc. 17. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak tőle elkedvteleníteni de ebben a mai világban operettet tanulni semmi értelme sincs, mivel nem érdekli az embereket s nem szeretik a régi klasszikusokat. De te tudod... ez csak az én személyes véleményem.
2014. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem is ebbol akarnek megelni. Csak hobbiszinten szeretnek enekelni.
2014. márc. 18. 06:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nincs gond, az állami zeneiskolákban érdeklődj. Én Bpen tudok egy jót ajánlani, de nem tudom, Te hol laksz. Ez a legolcsóbb megoldás, bár igaz, hogy érettségi után már valamivel nehézkesebb, több pénzt kérnek, mint a kicsiktől.
2014. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!