Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért van az, hogy tudom hogy...

Miért van az, hogy tudom hogy tanulnom kéne, de mivel olyan vagyok ha nem látom magam előtt a célt else kezdem?

Figyelt kérdés
Elhatározom magam hogy délután mostmár télleg tanulok. Elkezdem az irasbeliket meg is csinálom, de amikor nekikéne ülni a szobelinek sehogy se veszem ra magam csak ülök egyhelyben és nezek jobbra balra setalgatok és gondolkodok azon hogy.minek ezt megtanulni sosem fogom úgyse hasznalni? Nincs sajnos célom hogy mit csináljak később még csak 16 vagyok annak is csak a legelején. Nagyon sok minden érdekel, de ugyerzem rossz iskolát választottam (közgaz) egyáltalán nem erdekel. Mit tegyek?

2014. márc. 17. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!