Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Technikus végzettséggel mit...

Technikus végzettséggel mit lenne még érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most lesz meg a technikus végzettségem (hajózási technikus), de úgy alakult, hogy nem fogok benne dolgozni, kaptam egy jobb ajánlatot, így ki tudnék fizetni még egy szakmát, ezért ezután szeretnék még valami végzettséget beszerezni, nem kimondottan azért, hogy dolgozhassak benne, hanem csak legyen egy, ami még érdekel is. Nagyon érdekelnek az autók, nyáron költözök kertesbe, és biztos, hogy lesz sok autó (persze csak ilyen papírok nélküli kutyának sem kell autók) a kertben, és biztos éjjel nappal köztük leszek, így gondoltam egy autószerelő papírra, esetleg karosszéria lakatos. Szerintetek mi érné meg jobban? Esetleg ilyen technikusi végzettséggel van valami szakma a közlekedés kategóriában, ami hasonló? Hátha megúszok valamit tantárgyak felmentésével, vagy akármi. Esetleg még mit lenne érdemes így technikussal elvégezni? Felső oktatás az kizárva, és bocsi az életrajzért, csak most nagyon benne vagyok a témába, úgy érzem később úgy sem fogok tanulni, csak dolgozni.

Előre is köszönöm! 22/f


2014. jan. 21. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!