Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni egyetemen ezt lehet?

Debreceni egyetemen ezt lehet?

Figyelt kérdés
Ha biológia szakra megyek attól felvehetem az oroszt vagy azt csak a bölcsèszeknek lehet tanulni?

2014. márc. 18. 06:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak amiket feltudsz venni, és vannak amiket nem.

Fogalmam nincsen, hogy mitől függ, hogy igen- vagy nem.

Talán a kapacitástól, vagy a tanártól, nem tudom.


Én sok egyéb tárgyat feltudtam venni, több mint 200 idegen kreditet, de voltak egymásra épülők, amiket egyszerűen nem engedte felvenni a rendszer, sőt volt amit nem is láttam, eleve csak szakosok láthatták.


Persze fel nem vettem, de bejárni, bejártam, tehát ha tanulni akarsz, akkor tudsz tanulni, max papír nyomata nem lesz. :(

2014. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tájékoztatókba le szokták írni, hogy az adott szak milyen dolgokkal párosítható. Ha az orosz nem szerepel köztük, akkor max. szabadon választott tárgyakként veheted fel feltéve ha van egyáltalán ilyen.
2014. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lektorátuson kéne megérdeklődni

Milyen szinten tanulnád?

2014. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!