Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek az ellen hogy ne...

Mit tegyek az ellen hogy ne felejtsem el az érettségi tételeket?

Figyelt kérdés
nemsokára érettségizek, de sajnos amelyik tételt megtanulom, azt később elfelejtem :S így hogy fogok átmenni érettségin?? rengeteg tétel, és elfelejtem :S tavaly kisérettségin megtanultam 8 tételt, semmire sem emlékszek belőle már. mit csináljak hogy ne felejtsem el? egyáltalán nagyon nehéz az érettségi? ki mennyit készült rá?
2009. dec. 16. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ciki... Én előtte 3 nappal benyomtam minden tételt, amíg kellett, megmaradt. De hol van még a szóbeli?? Majd júniusban... Majd előtte 1-1,5 hónappal ülj le megtanulni a tételeket, minden nap 2-3 tételt és másnap ugyanígy, ha végeztél mondjuk 10-el, akk ismételd át őket stb. Te ismered magadat, dolgozz ki vmi szisztémát és aszerint tanulj.
2009. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát..én 4 év alatt semmit se tanultam, lógtam végig, utána mindenki mondta,h jajj megbuksz érettségin stb..hát mit ne mondjak..3as, 4es lett minden úgy,hogy előtte 2 nappal elolvastam a tételeket, az infóra meg mivel nem maradat időm, érettségi napján a buszon olvastam el a tételCÍMEKET..
2009. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!