Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkák amelyek otthonról...

Munkák amelyek otthonról végezhetők?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!

Szeretnék tőletek érdeklődni, hogy milyen munkákat tudtok, amiket otthonról lehet végezni (pl webfejlesztő) és viszonylag jól is fizetnek? (tehát meglehet élni belőle[rezsi fizetés stb]). Úgy néz ki ez a mérnök informatikusság nem nekem való, de nagyon csábító az otthonról dolgozás. Igazándiból ez az egyetlen dolog ami még az egyetemen tart, de úgy érzem nem sokáig.

Szóval az érdekelne, hogy tudtok-e ilyen állásokat (egyáltalán van-e olyan, amit otthonról lehet végezni és meg is lehet belőle élni avagy sincs.)?

Minden olyan választ felpontozok ami csak kis részben is tartalmaz hasznos információt!(esetleg ha pont olyan a hangulatom akkor a vicces kommenteket is:D)[most nem olyan:(]

További szép estét nektek! (ha reggel nézitek akkor reggelt stb.)



2014. márc. 24. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Leginkább programozás az ilyen szakma.

Vagy írsz egy Flappy Bird szintű játékot és naponta bezsebelsz több, mint 10 millió forintot.

2014. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Grafikai dizajner, webfejlesztő, látványtervező, műhely a garázsban/ház mellett, programozás.

Ez mind olyan, hogy először nagyon sokat kell dolgoznod és nagyon jő kell legyél, hogy otthonról tudj dolgozni.

Pénzt keresni a programozással lehet legjobban. Reggeltől estig írod a kis játékokat/programokat és lehet az elsővel, lehet a századikkal meggazdagszol. Az említett flappy bird jó példa erre.

Műhelyt is nyithatsz, néha csinálsz ezt azt ha élvezed/tudod csinálni, de szerintem programozás jobban megéri. Azzal ha egyszer elkezdesz keresni, biztos jól fog menni.

Látvanytervezés/webdesignhoz kell egy kis művészi hajlam.

Webfejlesztő=programozás, de kevesebb pénzért ahogy látom.

2014. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én csinálok egy otthon végezhető munkát, vagyis valójában nem munka, de pénzt lehet vele keresni. Az elején nem sokat, csak később. Én ezt csinálom. Napi 10 perc elfoglaltság. Ha érdekel szivesen segítek. Írj privátba.

2014. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!