Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Húsz és fél évesen már nagyon...

Húsz és fél évesen már nagyon késő belekezdeni egy 6féléves egyetembe?

Figyelt kérdés
öreg lennék már? túl idős lennék friss diplomásnak?
2014. márc. 26. 01:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, már nagyon öreg vagy !Úristen....
2014. márc. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ott már veled van a baj ha 20 évesen öregnek tartod magad, én 32 évesen fogok belekezdeni, de nem tartom öregnek magam egyáltalán.
2014. márc. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 36 éves vagyok és lehet, hogy idén már lecsúszom róla, de jövőre tuti, nekifutok.

Szóval, igen, öreg vagy :)

2014. márc. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Sosem késő tanulni :) Ha belevágsz akkor sok sikert. (Egyáltalán nem vagy öreg)
2014. márc. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, most végzek el egy szakot, utána 1 évet dolgozni fogok, hogy összegyűjtsem a következőre a pénzt (vagy legalábbis egy részét) egy 5 éves sulira:)
2014. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát qrva vén vagy mit ne mondjak.

Èn 30 vagyok most összel kezdem majd el az 5 éves egyetemet.

2014. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább ott látom a problémát hogy 6 félévbe egy értelmes diplomát adó képzés nem fér bele. Kommédiát, andragógiát és egyéb bohócképzéseket kerüld el. Én szóltam.
2014. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Istenem... mi a fenétől lennél öreg?


Kezdem megérteni a külföldi ismerőseimet, akik egyszerűen nem tudják megérteni, hova az Istenbe rohannak a magyar fiatalok.

2014. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Én inkább ott látom a problémát hogy 6 félévbe egy értelmes diplomát adó képzés nem fér bele."


- Én meg ott látom a problémát, hogy mindenki k. okos, ha éppen szapulni kell az erre kijelölt képzéseket... persze, minden sz., ami nem műszaki... bár a programtervező informatikus is 3 éves.

2014. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy öreg! :) Gondolj bele, rengeteg évvesztes van, aki aztán 5 éves gimibe megy. Na, ők is 20 évesen érettségiznek és felvételiznek. Sokan vannak olyanok is, akiket elsőre nem vettek fel, és újrapróbálkoznak sikeresen, meg olyanok is, akik direkt hagytak ki egy évet gimi után, hogy önállóságot tanuljanak, dolgozzanak. Mégcsak nem is hátrány ez, mert sok gimiből frissen kikerült 18-19, vagy a fent említett 20 éves egyszerűen nincs szokva az egyetem adta önállósághoz, és azon csúszik el, hogy nem tudja felelősen beosztani az idejét, intézni az ügyeit.
2014. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!