Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki gyógy- és...

Van itt olyan aki gyógy- és sportmasszőr? Tapasztalatok? El lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2 éves gyógymasszőrt végeztem el, ha tényleg tanulsz, több gyakorlatot / fogást elsajátítasz a többi masszőrtől és kialakítasz egy saját ütőset,hogy elálljon a szava,aki látja és aki érzi akkor van rá esély,hogy felvesznek a gyakorlati helyre. Kedvesség,udvariasság, megfelelő attitűd,megjelenés, jó elbeszélgető képesség mind a kezelt személy,mint a kollégák, főnökök felé és nyert ügyed van. :)

Bár én nem helyezkedtem el vele, de aki így tett azt felvették.

A mi osztályunkból 4 embert 22ből.

Ha nő vagy, szépségszalonba is mehetsz.

Így is voltak páran akiket oda vettek fel.


Nálunk úgy volt a gyógyfürdőben,hogy egy full lista 17 emberből általában.

(Kezdőknek nem szokott tele lenni,de ünnepekkor őket is leterhelik rendesen.)

Egy gyógymasszázs 20 perc,de van 40 és 60as is.

Wellness / relax masszázsok ugyanígy.

Közötte 5 perces szünetekkel.

Fél órás ebédszünettel azt hiszem.

Borravaló 100-500 forint közötti,de nem mindennapos.


Gyakorlattal,jó referenciával rehabilitációs központba is mehetsz,vagy hotelekbe nyelvtudással.

Nameg a sportmasszőr külön jó dolog benne.

Ahhoz jó kondiban kell lenni.


Maszekban nehezebb, ha van egy csomó aktív ismerősöd, aki költene ilyenre és a havi vállakozóit ki bírod fizetni az már jó. Mondjuk azt te szabod meg mennyit, kérsz érte.

Minden fajta hangzatos nevet adhatsz neki,de ugyan azt csinálod jóformán. :D

2014. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van!


Kényszervállalkozó vagyok Pesten egy szépségszalonban, mivel alkalmazotti helyekre kb lehetetlen bekerülni, kivéve ha valakinél benyalsz oda.


Nem élek meg belőle, alig van vendég.

2014. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Protekcióm sajnos nincs, nem hinném, hogy meg tudnék élni ebből a munkából. Vállalkozásba pedig nem mernék vágni manapság.
2014. ápr. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!