Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kisgyermekgondozó- nevelő...

Kisgyermekgondozó- nevelő tanfolyamot érdemes elvégezni? Nehéz?

Figyelt kérdés
Helo! Érdeklődni szeretnék, hogy van-e itt olyan, aki tud információval szolgálni erről a szakmáról?! Mennyire nehéz illetve mennyire lehet vele elhelyezkedni, érdemes elvégezni? Milyen óráitok voltak a suliban stb.. köszi!
2014. márc. 27. 16:20
 1/4 bnomika88 válasza:
látom sajnos nem kaptál választ én most kezdem el estin szeptemberben, ingyenes.
2014. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is gondolkozom rajta. Kérdező hogy döntöttél? Első , Te hova jelentkeztél? Nappai vagy esti?
2014. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bnomika88 válasza:
Estin csinalom a schola Európa iskolában a keletinél. Mindjart vegzek az első évemmel. Kérdezi te elkezdted?
2015. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
El is végeztem már! Most kezdek majd dolgozni egy bölcsiben, kicsit nehéz volt munkát találnom vele, persze én nem nagyvárosban lakom, talán ezért!
2015. aug. 17. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!