Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra menjek, ha a...

Milyen szakra menjek, ha a matek az erősségem? .

Figyelt kérdés
Fizika az nem, hiába mondják, hogy hasonlít. Építész mérnök akartam lenni, de ahhoz is fizika kell, pedig nagyon szeretek ilyesmiket rajzolni. Pénzügy és számvitel meg az ehhez hasonlók mennyire matekosak? Mert magolni utálok és nem az erősségem
2014. márc. 28. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az matekos,a pénzügy és számvitel.Építészmérnök az meg inkább rajz,mint fizika.:)
2014. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kacsa Tibor ***** válasza:
Én elsőéves egyetemista vagyok a gazdaságtudományi karon, kereskedelem és marketing szakon. A matek nekem is erősségem, szeretem is, emellett a gazdaságtanban is otthon vagyok, ezért választottam ezt a kart. Nem tudom, te eddig mit tanultál. Ha van már valami ismereted gazdaságtan téren, akkor ajánlom ezt a szakirányt, mivel a matek nagyjából végigkíséri a tanulmányokat (mikro- és makroökonómia, kalkulus, lineáris algebra, valószínűségszámítás, számvitel).
2014. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok és most kell faktot választani. Gimibe járok. És fogalmam sincs mi az a makroökonómia:D :|| de köszönöm a válaszokat:)
2014. márc. 28. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
programtervező informatikus? ott is van rengeteg matek
2014. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!