Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi alkalmassági...

Egészségügyi alkalmassági vizsgálatra mást beküldeni helyettem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem van egy elég súlyos gerincferdülésem, ami nagyon csúnya és lehet, hogy emiatt nem vesznek fel majd egy OKJ-s szakács iskolába. Én nem érzem, hogy fájna a hátam, de ők nem hiszik el. Ezért beküldeném egy barátomat magam helyett, akinek rendbe van a háta és hasonlít rám. Lebukni szerintem lehetetlen, oda adom neki minden iratot, ami kell. Erről így vélemény? Remélem megértetek, nagyon szeretnék bekerülni abba az iskolába és járok úszásra és gyógytornára is, de annyi idő alatt nem hiszem, hogy javulna annyit, hogy azt mondja az orvos, hogy rendben.


2. Ha lebukna, akkor mehetek másik orvoshoz? (Akár másik városba)



#OKJ #GERINCFERDÜLÉS
2014. ápr. 3. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hatóság félrevezetése,közokirat hamisítás. Nézd meg a törvény büntetni rendeli, hány évre is.
2014. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1. +1


Reggel jött ez az ötlet, ahogy felkeltem... de rájöttem, hogy van nekünk egy rendes szakorvos ismerősünk, aki nem olyan, hogy akinek gerincferdülése van az dögöljön meg. Mert most érettségin vagyok, de szociális fóbia ( már Rivotrilt kell szedjek ) miatt csak most járok be és érzem, hogy nekem ez nem fog menni, ezért szakmát akarok.

2014. ápr. 3. 07:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jártál gyógytornára?
2014. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy jártál

Látszódik a ferdülés?

2014. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy fáj-e a hátad (vagy nem),

hanem hogy mennyire látszódik-

2014. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van púpod?
2014. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van és látszódik. Szóval ha az ismerős szakorvosunk nemet mond, akkor majd szépen szerzek egy gránátot és felrobbantom magam. Nem leszek csöves senkiházi... Senkinek nem fogok ártani ha úgy alakulna.
2014. ápr. 5. 01:33
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem gerincferdüléstől még felvesznek szakácsnak.
2014. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!