Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügy által jelentkeztem...

Munkaügy által jelentkeztem tanfolyamra és egészségügyi alkalmassági vizsgálatot kérnek majd. Milyen vizsgálatokat csináltassak?

Figyelt kérdés
kisgyermeknevelő gondozó tanfolyamra jelentkeztem és vinnem kell majd a felvételire az alkalmasságit.
2011. máj. 4. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod konkrétan válaszolni, bocsi. De szerintem ezt a képző intézménytől kéne megkérdezned, hogy nekik mi kell. Van olyan hely, ahol elfogadnak egy sima háziorvosi papírt, hogy nincs semmi fertőző, ill. súlyos egészségügyi problémád. Van viszont olyan is, ahol kérnek mindent (tüdőszűrő, sbt.),.

De ha megtudod a tényeket, akkor légyszi írd meg, hogy mi volt.

2011. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Írok ha megtudok valamit 25-én kell megkezdődnie a tanfolyamnak, de még azt sem mondták előtte pontosan mikor lesz a felvételi.
2011. máj. 5. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Oksa, majd írd meg. Engem is érdekelne egy ilyen képzés. Hol, milyen iskolában lesz?
2011. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Debrecenben lesz ,de ez nem iskola, bár nappali oktatás lesz napi 8 órában egy autósiskolának egy termében.

De ahogy néztem a leírását 2,3 hónap elmélet a többi gyakorlat lesz, picivel több mint egy éves lesz a képzés, és havi 60 ezer körül fizetnek majd.

Remélem felvesznek, elvégzem és el is tudok vele helyezkedni

2011. máj. 5. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Csak nem ez lesz az?


Nekem egyébként furcsa volt ott az OKJ szám. Az okj száma szerint nem kisgyermek-gondozó nevelő leszel, hanem gyermek- és ifjúsági felügyelő ami "csak" egy részszakképesítése az előbbinek, ide csak a 10. osztály elvégzése kell.

A kisgyermekgondozó- nevelő OKJ száma: 54 761 02 0010 54 02, ide már kell az érettségi.

[link]

[link]

2011. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De ez lesz az amit elsőnek linkeltél :)

papíron így volt írva Kisgyermekgondozó -nevelő + digitális írástudás elsajátítása. Kellett értettségi a munkaügyön lefénymásolták és azzal együtt küldték a jelentkezésemet.

Lehet elírták az okj-t.

2011. máj. 5. 16:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Felvételire nem kellett az alkalmassági majd csak akkor kérnek ha felvesznek azt meg még nem tudom hogy sikerült e
2011. máj. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!