Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel tudnék készülni ennyi ido...

Fel tudnék készülni ennyi ido alatt emelt biosz es fizika érettségire?

Figyelt kérdés

Már egy ideje hajlok affelé, hogy orvosira jelentkezzek. Most vagyok 11.es viszont az a baj, hogy angol-töri faktos vagyok. Egyebkent mindkét tárgyból 4es vagyok.

Az lenne a kérdésem, hogy fel tudnék készülni jovo májusig ezekből a tantárgyakból? Persze tanárral!

Akar nyaron is tanulnék ha ugy van.:)



2014. ápr. 5. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ezt szeretnéd és szorgalmas is vagy, akkor egy év bőven elég a felkészüléshez. Sok sikert!
2014. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tubifex ***** válasza:

hát eléggé bele kell adnod apait-anyait, mivel ha jól értem, a végzős éved ideje alatt lenne a felkészülés nagy része és a többi tárgyból sem kéne rontani.

gondolom tanulsz most is bioszt meg fizikát, szerintem nézz bele az előző évi érettségikbe és mérd fel, hogy mennyire lenne húzós. mondjuk az írásbeli csak egy dolog,mert ugye emelt szóbeli is jár hozzá. kihívás lenne az biztos. de ne felejtsük el, hogy orvosin ennek a százszorosát kérik és ott töredék időd lesz rá. veszteni valód nincs, vágj bele. ha nem sikerül,akkor nyugtasd magad,hogy az orvosin sem maradnál bent félév ismétlés nélkül. jártam orvosira, azért mondom.

2014. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!