Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írás az ami "éltet" ott...

Írás az ami "éltet" ott kitudom magam igazán fejezni, ott vagyok önmagam a sorok között, ilyen állás ( továbbtanulás ) érdekel, mit kéne ahhoz letennem? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Szeretek írni, minden félét, könyveket,fogalmazásokat cikkeket vagy épp amihez kedvem van. Sokan mondják hogy jól értek ehhez ( jó a megfogalmazásom ) Gimibe járok, elkezdtem nézegetni a tovább tanulásomhoz szükséges információkat. Azt olvastam hogy akit ez a témakör érdekli akkor a Kommunikáció és médiatudomány szakra kell mennie, de nem jöttem rá hogy ez bele tartozik pl: újságíró, blogíró,magazinszerkesztő, , divatmagazin szerkesztő, hivatásos könyvíró…stb szóval tömören az írás.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2014. ápr. 6. 19:15
 1/3 anonim válasza:
magyar szakon lehetsz újságíró, regény író, költő... de ezt a legjobb nem tanulni, hanem hobbiként űzni és próbálkozni a kiadóknál. Jövedelmezőbb, ha van mellette normális állásod, ami biztos
2014. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De ha mondjuk egy újságnál szeretnék, vagy magazinnál ami nem csak hobbi hanem igazi állás, akkor mit kéne tanulnom? :)
2014. ápr. 7. 15:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Ui: Az is magyar szak?
2014. ápr. 7. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!