Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező tagozat mellett...

Levelező tagozat mellett Munkaügyi központ által támogatott képzés?

Figyelt kérdés
Jelenleg regisztrált munkanélküli vagyok. Az lenne a gondom, hogy szeretnék beiratkozni egy munkaügyi központ által indított képzésre. Viszont jelentkeztem főiskolára is, amire ha felvesznek, a munkaügyis tanfolyamnak nem lenne vége, mire kezdődik a fősuli. Mi ilyenkor a helyzet? Befejezhetném a már megkezdett tanfolyamot?
2014. ápr. 8. 16:29
 1/2 anonim válasza:

Nem!

Én tavaly nem tettem fel ezt a kérdést sehol, gondoltam megy a kettő együtt. Sajnos nem voltam elég jól informálva, ezért a tanfolyamom félidőben felmondták...azt hozzátenném, hogy én egyedülálló, gyermekes édesanya vagyok 8 osztállyal (remélem nem sokáig), ezért olyan tanfolyamon vettem részt, ahol fizetett a Munkanélküli nekem havi átlag 55e Ft-ot, amit aztán vissza kellett fizetnem. Mivel szerződésbe volt kötve, hogy sikertelen vizsga esetén (amit valljunk be pici gyerek mellett nem sűrűn volt időm könyvet bogarászni és tanulni főleg hogy egyedül vagyok)ebből kifolyólag a pénz kb 80 százalékát le se vettem a számlámról, így nem okozott nagyobb fennakadást....de nem szeretnék belegondolni, hogy mihez kezdtem volna ellenkező esetben...

2014. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hatha jarsz meg erre.

befejezhetted a tanfolyamot?

2016. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!