Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra mehetnék? Mi...

Milyen szakra mehetnék? Mi lehetnék? Mit tanulhatnék ezekkel az adottságokkal?

Figyelt kérdés

szóval szeretem a pszichológiát (csak az a baj h félek h nem jutok be:S)továbbá szeretem az irodalmat a történelmet a bioszt is. a matekot és a nyelveket ki nem állhatom.

szóval egyszerűen nem tudom h minek tanulhatnék tovább most vagyok 11- és majd emelt törit fogok tenni.Amúgy mindenféleképp Pestre szeretnék menni :) előre is köszönöm a segítséget


2009. dec. 20. 15:10
 1/5 A kérdező kommentje:
emberek lécives valaki segítsen 1 kétségbeesett lányon :(
2009. dec. 20. 16:50
 2/5 anonim válasza:

Nekem is hasonló érdeklődésem van azzal a különbséggel,hogy én a nyelveket is szeretem...A pszichológia szakokra tényleg magas a ponthatár,de szerintem azért próbáld meg...valszeg én is ezt fogom tenni...:)Azok alapján amiket szeretsz szóba jöhet töri szak,magyar szak vagy akár kommunikáció is...

Ha az emelt törid jól sikerül az jócskán dob majd a pontszámodon,szóval hátha mégis össze jön a pszichológia.:)

Én is Pesten szeretnék továbbtanulni,ezen az oldalon fel vannak sorolva a budapesti felsőoktatási intézmények:

[link]

Remélem,hogy tudtam segíteni!:)16/L

2009. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hu köszi sokat segítettél köszönöm szépen neked is sok sikert a továbbiakban :D elképzelhető h majd meg is ismerlek Pesten:)
2009. dec. 29. 23:28
 4/5 anonim válasza:

Az tök jó lenne...:D

Előre is boldog új évet!

2009. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
neked is :) érezd jól magad:)
2009. dec. 31. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!