Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érdemes tanulni Elektronik...

Hol érdemes tanulni Elektronikai műszerésznek Budapest?

Figyelt kérdés
Mit csinál pontosan egy ilyen szakember, és hol érdemes kitanulni?

2014. ápr. 18. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello nekem van ilyen papírom, mondjuk az technikus de műszerész vagy technikus az ugyanaz. Nagyon jó kis szakma, kell hozzá jó kézügyesség. Én Bolyai János Műszaki Szakközépiskolában végeztem el, az enyém 2 éves lett volna de 1 év alatt megkaptam. Azt a sulit javaslom neked.
2014. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ott van a Váci úton. Ha elhelyezkedsz, villamosmérnök beosztottja leszel, tehát ki tudod találni mit fogsz csinálni.
2014. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Estin vagy levelezőn indul?
2014. ápr. 21. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a suli honlapját. Ezzel a papírral olyan simán el tudsz helyezkedni mint a sicc. Mindenre jó, irodai munkát is kaphatsz vele, ha a technikusit végzed, olyan mintha villamosmérnök lennél.


Én nappalin végeztem, mert nekem ez volt az ötödév, nézd meg indul e estin.

2014. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!