Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten melyik nyelviskoláb...

Budapesten melyik nyelviskolában érdemes spanyolt középfok feletti szinten tanulni?

Figyelt kérdés
Felsőfokú vizsga lenne majd a cél

2014. ápr. 17. 08:52
 1/3 anonim válasza:
a spanyol követséget kéne megkérdezni ők tudják talán melyikkel van kapcsolatuk mint pl. a franciánál a francia intézet vagy a németnél a goete intézet
2014. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Budapesti Cervantes Intézetet tudnám ajánlani, ott spanyol anyanyelvű tanárok vannak és elég sok a lehetőség: [link]


Bár én nem jártam oda soha, de általában jó véleménnyel vannak róluk. (Az más kérdés, hogy az e-mailekre nem szokásuk válaszolni, de hát ez náluk (is) megszokott, sajnos...)

2014. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de szerintem magántanárral sokkal gyorsabban és hatékonyabban lehet haladni, sokkal speciálisabbak az órák. Persze ez csak az én véleményem. Amire figyelj, hogy oda ne nagyon menj, ahol többen vannak egy csoportban, mint 5 vagy max. 6 fő, mert túl kevés idő jut egy diákra.
2014. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!