Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlanátok? Milyen...

Mit ajánlanátok? Milyen szakot lenne még érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Angol-magyar szakos bölcsész és tanári diplomám van ugyan. Angoltanárként dolgoztam nyelviskolában, amit szerettem is nagyon, de súlyos financiális problémák miatt át kellett mennem egy rendes, állami iskolába. Itt viszont ugyan felnőttoktatás, de olyan markánsan megjelenő fegyelmezési és nevelési problémákkal kell küzdeni, amivel szemben eszköztelennek érzem magam. Pont azért mentem felnőttoktatásra, mivel tudtam a habitusom és az egész megjelenésem nem domináns, ami egy ilyen mai diáknál súlyos konfrontációhoz vezet. Ezért döntöttem úgy, hogy végeznék másik szakot is.

Érdekelne ugyan a filmesztétika, színháztörténet, történelem, esztétika, szabad bölcsészet, andragógia, még a könyvtár szak is, tehát bármi ami humán és semmi nem, ami reál. Viszont ezeken a szakokon túlképzés folyik és nem keresettek ma már, talán nem is lehet ezekkel elhelyezkedni.

Mit tanulhatnék még?


2014. ápr. 26. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Andragógus-tanár mesterszak.
2014. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Viszont azzal hol tudnék elhelyezkedni? Sajnos nincs sok információm erről. Egy andragógus-tanár mivel foglalkozik?
2014. ápr. 27. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!