Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kriminálpszichológiához,...

Kriminálpszichológiához, milyen iskolába kell elindulni? És hogy külföldön is megtaláljanak (munkalehetőséget ajánlanak) ahhoz melyik iskolát (szakközép, gimi) tudnátok ajánlani? Ha lehet ne a top5-10 iskolát .

Figyelt kérdés
és a pszichológiához miből kell kiválónak lenni?
2014. ápr. 27. 18:01
 1/1 anonim válasza:

Még csak szakközépbe mész?Hát azért ne egy olyan suliba menj ahol semmi követelmény nincsen tehát szerintem valami jó gimit válassz.Azt hogy melyiket mivel nem írtad hol laksz így nem javaslok semmit nem is nagyon tudnék...de én utánanéznék az iskoláknak mindenképpen.

A felvi.hu ezt írja egyébként a vizsgakövetelményekről:


(kettőt kell választani: biológia v. magyar nyelv és irodalom v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)

Az egyetemen pedig ha elvégzed az alapszakot utána szakosodsz.Tehát akkor első körben megcsinálsz egy jó érettségit és jöhet az alapszak.Az 3 év.

Az már egy más kérdés hogy később hol és miként fogsz elhelyezkedni de az egyetemen majd erről többet meg fogsz tudni szerintem.Addig még van egy kis idő...

2014. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!