Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy nagyon nagy problémám....

Venosz kérdése:

Van egy nagyon nagy problémám. Nem vettek fel egy középiskolába se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom vannak még középiskolák ahol vannak szabad helyek.Csak az a probléma, hogy én felnőtt koromban weboldal programozással szeretnék foglalkozni, és nem nagyon hiszem hogy kapnék ilyen képzést
2014. ápr. 28. 16:39
 2/6 reptoid ***** válasza:
56%

Hmmm.

Nagyon sok mindenki szeretne nagyon sok mindent elérni az életben. Egyesek képesek érteni tenni, ők jó eséllyel meg is szerzik, amit akarnák. Mások nem, nekik marad az ábrándozás és a kilátások nélküli tengődés.

A kérdés az, hogy hova szeretnél tartozni. Az elmúlt 8 évben csak annyi volt rád bízva, hogy tanulj. Úgy látszik nem eleget, vagyis nem tettél semmit azért, hogy elérd a céljaidat.

Itt lesz most neked egy teljes nyarad átgondolni az eddigi életed, aztán eldöntheted, akarsz-e rajta változtatni.

Ha igen, akkor utána tessék teljes erőbedobással teperni, aztán esetleg egy év múlva megpróbálni átmenni egy másik suliba, ahol jobb helyed lehet. Nem lesz könnyű, hiszen meg kell majd győznöd egy igazgatót arról, hogy igenis jobb helyed lenne az ő iskolájában, mint a kullogóban, ahova beosztottak. De egy esélyt kaptál korábban, nem éltél vele, mostmár egy szavad sem lehet. Kitartás!

2014. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szuleiddel menj be sulikba beszelni az igazgatokkal. Befognak rakni valamilyen osztalyba es hat annak kell orulni ami van. Meg lehet probalni meggyozni h tegyen be abba az osztalyba ahova szeretnel menni. (ismerosomnel bejott)

Drukkolok, h oda kerulj ahova szeretnel!!! :D

2014. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Május 5-től rendkívüli felvételi eljárás van, itt van az üresen maradt helyek listája: [link] Meg kell keresni az igazgatókat, szerintem már holnap is elkezdhetitek. A drukkolásban csatlakozom az előttem szólóhoz.
2014. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik megyében vagy?
2014. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pest megye
2014. ápr. 29. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!