Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-Környezettan? Tanárok,...

ELTE-Környezettan? Tanárok, légkör, elhelyezkedési lehetőségek? Mindenféle információt szívesen veszek. : )

Figyelt kérdés
Van e köztetek olyan aki Környezettanra jár? Azt hallottam, hogy alig kell tanulni. Furcsálom, hogy ilyen alacsony a ponthatár(281). Idén fogok ide jelentkezni és szeretnék picit több infot a suliról és a szakról. Remélem itt többet megtudok és személyesebben mesélitek el, mint a nyíltnapokon.
2009. dec. 24. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Viccelsz? TTK-n hagyományosan alacsony a pontszám, kevesen jelölik be. Amúgy azért nem vonnék le messzemenő következtetéseket adott pontszámból.
2009. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, hogy alacsony a pontszám, de földtudományin is legalább 350 kell... csak megijedtem. 1. vagy az az eset áll itt is fent, hogy bekerülni könnyű, bentmaradni annál nehezebb vagy 2. alig jelentkeznek, hisz nem igazán van elhelyezkedési lehetőség... hm?
2009. dec. 25. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is oda akartam menni, de lebeszéltek a tanáraim, mert össze-vissza szivatják őket öt éveg, aztán nem kapnak munkát. Ezt főleg a biosztanárom mondta, neki meg ugye voltak ott ismerősei, mert 1 karon volt velük. (fiatal tanár, nem 60 éve járt oda, hanem kb 5-6)
2009. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most eléggé megijesztettél. köszönöm az infot : )
2009. dec. 26. 11:05
 5/5 anonim válasza:

Én oda járok, már Környezettudomány M.Sc-s vagyok!

Könnyű vagy nehéz? 150 ember kezdte, abból 35 államvizsgázott! Legtöbben a matekon csúsztak el! Vannak érdekes jó tárgyak, meg kevésbé jók, de szerintem ez mindenhol így van! Meghát kinek mi az érdekes! Tanárokból is van jó fej, meg igazi ősparaszt! Hogy majd el tudok-e helyezkedni, az már a jövő kérdése.........

2010. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!