Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne a legjobb döntés?...

Mi lenne a legjobb döntés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Első éves vagyok egyetemen, de ki fogok bukni szinte biztos, mert ahhoz hogy meg legyen a 30 kreditem minden vizsgámnak sikerülnie kellene mert csak 4 kreditem van. Műszaki karon vagyok de nem mennek a számítások abszolut pedig több különtanárhoz is járok. Más karra mint pl bölcsész meg nem mehetek mert csak biosz emeltem van és anyámék meg nem engedik h újra érettségizzek. OKJ esetleg?

2014. ápr. 29. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Hát akkor egy hatalmas pacsi neked is mert én is elég szarul állok.

Én ott rontottam el, hogy nem jelentkeztem újra idén Februárban és szerintem te is. Mindenesetre pontosan milyen szakra jársz?

Talán a műszaki területén választhatnál valami könnyebbet. És oda átjelentkezni

2014. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem engedik? Én 7 éve érettségiztem, holnap megyek újra. Esetleg egy 1 éves OKJ-t elvégezhetsz, közben megpróbálhatnád az érettségit.
2014. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, ne érd be ennyivel, hogy "anyámék nem engedik". Felnőtt vagy. Nincs ilyen! Ráadásul ez egy teljesen felelősségteljes gondolat.. nem is értem.
2016. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!