Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van erre bármilyen lehetőség?

Van erre bármilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem mindenből,kivéve az angolt. Az idénre maradt. (középszintű)

Ha most májusban leteszem az angolt,akkor júniusban kézhez kapom az érettségi bizonyítványomat.

Viszont az érettségim kb egy közepes minőségűnek fog megfelelni,ismervén magamat és az angol tudásomat.

Viszont jövőre (2015 szeptember) szeretnék egyetemet kezdeni,mégis meggondoltam magam ezt illetően.

Van rá lehetőség,hogy ha már megvan a középszintű érettségi bizim a kezemben,akkor van rá lehetőség,hogy emelt szinten érettségizzek 2015 májusában? Mik erre a szabályok?



2014. ápr. 30. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szintemelő vizsgának hívják, a kormányhivatalban kell jelentkezni február közepéig, most 25 ezer Ft. [link]

[link]

2014. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, van rá lehetőség. Nincs korlátozva, hogy hány alkalommal teszel le egy érettségi vizsgát, tanusítványt fogsz róla kapni, amit a bizonyítvány hátuljába tehesz bele.

Viszont fontos tudni, hogy fizetni kell vizsgatárgyanként, abban az esetben, ha már van érettségi bizonyítványod.

2014. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt az érettségi bizim hátuljába tudom beletenni majd?
2014. máj. 1. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
pontosan :)
2014. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!