Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen jövőbeli állás érné...

Ghajhigopsdfjhs kérdése:

Milyen jövőbeli állás érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés
6. osztályba járok. Én is itt vagyok a ponton, hogy nemsokára iskolát kéne választanom. Gépészmérnökre gondoltam, mert azt hittem, az csak kocsikkal foglalkozik. De nem. Informatika nem lenne olyan rossz, csak nagyon bonyolult, meg oda csak fiúk járnak. Olyan kéne, ami nem is keres olyan rosszul, fősuli lehetőség benne van, és nem csak fiúk választják ezt. 13/F

2014. máj. 1. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell nemsokára iskolát választanod, hanem csak másfél év múlva. Pályát meg csak öt és fél év múlva. Úgyhogy egyelőre célozz meg egy gimnáziumot vagy egy jó műszaki szakközépet, aztán majd meglátod.
2014. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom ezeket mind én is, csak azért még is jóval könnyebb lenne most filózni mint később. Meg a suli választásnál sem mindegy. Persze, érettségi ha meglesz, akkor már pályázhatok fősulira vagy egyetemre. Csak nem mindegy hogy szerelőnek tanulok, és pénzügyi egyetemre/fősulira megyek, vagy fordítva
2014. máj. 1. 17:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Na meg akiket ismerek, és már 3-4 éve járnak középsuliba, azok szinte minden hétvégén buliznak. Oké, olyan suliba is lehet, mint egy szerelői, ill informatikai, de még sem ugyan az... Szóval szerintem ezek kilőve. Még miket lehetne majd a jövőben dolgozni? Fősuli is belefér
2014. máj. 1. 17:29
 4/5 anonim válasza:
Bármelyik középiskolában bulizhatsz hétvégenként. Egyetemen nem tudsz minden hétvégén bulizni, persze ott is egyeteme válogatja. De szerintem valaki ne ez alapján válasszon iskolát. Várj még egy évet és ha akkor sem tudod mi szeretnél lenni, jelentkezz egy gimnáziumba.
2014. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy bárhol bulizhatok hétvégenként, csak azért érted... Nem mind1 hogy mindig csak fiú party van vagy vannak ott csajok is :D
2014. máj. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!