Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján milyen állás...

Ezek alapján milyen állás illene a legjobban hozzám?

Figyelt kérdés

Még csak 18 éves vagyok, de máris úgyérzem, hogy késésbe vagyok a tervezgetéssel....ediig nemtudtam eldonteni, hogy mi legyek a jovoben, hogy milyen állásom lesz, de ha most kéne válasszak, biztosan rossz dontést hoznák!

Gondoltam a jogra....akár itthon, akár kulfoldon, az angol nyelvet már tudom, csak egy picit kell még csiszonli rajta...

Szoval...:

-alkalmazkodo tipus vagyok

-szeretek emberekkel dolgozni

-nagyon szeretek beszélni, az állításaim mellett érvelni

-meggyozo tipus vagyok

-kissé akaratok, eloretoro....

ezek alapján mi illene hozzám?


2012. márc. 16. 12:59
 1/2 A kérdező kommentje:
akaratos* bocsi
2012. márc. 16. 13:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az általad leírtak annyira nagy általánosságok, hogy kb. bármire és bárkire rá lehet húzni őket - ma már szinte minden (diplomás) munkakör igényel némi rátermettséget, angol nyelvtudást és az arra való képességet, hogy a saját munkád mellett érvelj. Sokkal hasznosabb lett volna, hogyha azt írod le, hogy milyen tárgyakból voltál kiemelkedően jó és az érdeklődési köröd alapján válogatnál, kizárva azokat, amikhez nincs affinitásod. Átgondolhatnád pl azt is, hogy a szüleid/rokonaid foglalkozása mi, illetve hogy ők milyen területen tudnának téged segíteni az elhelyezkedésben, érvényesülésben a kapcsolatrendszerük által. Ha saját erődből kell boldogulnod, akkor mindenképpen valamilyen hiányszakmát válassz. Karrier szempontjából akkor hozod a legjobb döntést, ha a képességeidnek, a lehetőségeidnek és az érdeklődési körödben megfelelő szakmát választasz - később a megszerzett végzettségen belül aztán kismillió lehetőséged lesz "beszélősebb", érvelősebb munkakört választani.
2012. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!