Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci egyetem gépészmérnök...

Miskolci egyetem gépészmérnök képzése mennyire korrekt a tanárok részéről?

Figyelt kérdés

Most is gépész karos vagyok, csak más szakon, viszont gépész ismerősöm az nincs. Ha majd végzek a mostani szakomon, szeretnék BSc-n gépészmérnöknek tanulni.

Milyen az oktatás, korrektek az oktatók? Egy mérnök info (igen, ezen vagyok most) szakhoz képest mennyire nehéz?

Egy átfogó tájékoztatás jól jönne, hallgatói oldalról.


Egy csajszi



2014. máj. 1. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gépész vagyok, de van egy pár ismerősöm mert én mérnökinfón vok Miskolcon. :)

Annyit tudok, hogy a különböző rajzokat szeretik visszadobálni, meg, hogy a programozással szoktak elhasalni, de az utóbbival gondolom neked nem lenne baj. Én szerintem meg másoktól is ezt hallom a gépészet talán vmivel könnyebb mint a mérnökinfó.

2014. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor még az is lehet, hogy évfolyamtársak vagyunk talán, ha te is azon vagy :) A programozástól nem félek, de biztos ott is vannak olyan tárgyak, amikkel szeretik cseszteni az elsősöket, hogy hamar kiperegjenek..
2014. máj. 1. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!