Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen diplomát érdemes...

Milyen diplomát érdemes letenni, ha külföldre szeretnék menni utána?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 19:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Már annyiszor kaptam, hogy büfé meg ilyenek, hogy lassan kezd tényleg elbizonytalanítani a dolog.
2014. máj. 3. 09:52
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor halassz egy évet és legyél pénztáros a TESCO-ban.. Nem vicc..


Inkább azt csináld ami érdekel :) Hátha bejön!

2014. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Abban vagy tévedésben hogy az újságírók kom.média szakon végzett emberek..dehogy..nézzél szét és rájössz, hogy valamely szakterület jeles képviselői.

Neves szakemberek meg egy kom.média szakon tanultak írni..

Lehetsz újságíró erről nem beszélnélek le egy cseppet sem, de előtte legyen normális végzettséged, szaktudásod valamiben.

Előttem válaszadónak.. nem 1 év TESCO pénztáros állásra van esélye, nem úgy működik hogy eltelik az 1 év akkor biztosan sikerül másik munkahely..tévedésben vagy....Ne azt tegye amihez kedve van első látszatra mert a látszat iszonyat csalóka..

2014. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pontosabban valószínűleg a komm. szakon végzetek közül lényegese több rossz újságíró kerül ki s a rendes diplomások közül több jó, mint fordítva. Persze kivételek vannak.
2014. máj. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Kedves 13-as! Kérlek tanulj meg értelmezően olvasni !
2014. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15-ös megpróbáltam

De (némi élettapasztalattal a hátam mögött..már nem vagyok fiatal) attól értelmetlenebb dolog nincs mint hogy érettségi után kihagy egy évet valaki, és lélekölő munkával megpróbál pénz keresni mert meditálni kell a jövőről..vagy nem is értem igazán miért írtad.

Mi lesz más egy év múlva? Munkaerőpiac nem fog változni. a kérdező meg semerre nem halad az életben.

2014. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy már így is 2 évet elb*sztam az időmből azzal, hogy olyan szakmát tanultam, ami nemigazán érdekelt. Ámítottam magam, hogy megszeretem, de nem úgy lett. Rájöttem, hogy csak azt csinálhatom, ami őszintén érdekel, az pedig leginkább az írás. Szóval szerintem ezt fogom elkezdeni, mert ha úgy indulok neki, hogy mást csinálok, az már eleve bukás, mert nem élvezem. Meg amúgy is, szerintem felesleges úgy kiindulni, hogy úgysincs munka, mert ennyi erővel bármit választok, abban megszűnhet a kereslet. Persze vannak ágak, mint például az építészet, ami tényleg halott manapság, de talán az újságírás, főleg ha szakosodok/orientálódok valami felé, nem fog még ebbe a kategóriába tartozni. Nem azt mondom, hogy könnyű lesz, de legalább nem teljesen halott ügy. Nekem már ez megéri, mert tényleg csak ez érdekel.
2014. máj. 4. 19:51
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi az a szakma?
2014. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kommunikáció és médiaszak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD pffff :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Én olyan szakra járok, amit szégyellek, de legalább lesz munkám! Muhaha -> álom vagy valóság, mindenkinek joga van elbaszni az életét.

2014. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!