Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Nemzeti...

Mi a véleményetek a Nemzeti Közszolgálati Egyetemről, a képzések színvonaláról, az iskola presztízséről? Mennyire tarjátok jó ötletnek azt egyetem létrehozását?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy álmom hogy végre bekerüljek a HHK-ra habár ez nem a közszolgálati státusz miatt van. Ha ZMNE lenne még akkoris ugyanigy szeretném. Viszont szerintem jó ötlet volt, mivel igy az egyetem diákjai jobban ismerik egymást. Nem csak Honvédtisztjelöltek, rendörtisztjelöltek és civil vezető jelöltek vannak külön hanem találkoznak, lehet bulizni is együtt. stb.

Szerintem rengeteg előnye van, de ezt úgy mondom hogy csak pár ismerősöm jár oda és azalapján az információ alapján tudok itélkezni. :)

2014. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó suli, mondjuk én kicsit elfogult vagyok, mivel nagyon szeretem mind a katonaságot, mind a rendőrséget, NAV-ot, katvédet, BV-t. Ez az egyetlen suli, ahol ilyen irányban lehet tanulni. A képzések színvonala magas, a hallgatók is jó képességűek, hiszen jól meg vannak szűrve, mire felvételt nyerhetnek.

Az, hogy összevonták, háát nem tudom mennyire jó ötlet. Végülis rá lehet fogni sok pozitívumot, mivel a hivatáságak közelebb kerülnek egymáshoz, ugyanakkor a hallgatóknak sokkal több minden, sok fölösleges dolgot is kell azóta tanulniuk. Egy részüknek biztos jól jön, gondolok itt az egyedülálló katonákra, vagy a közig-es lányokra, akik a közös buliknak köszönhetően könnyebben ismerkednek.

2014. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!