Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetemre járó emberek,...

Orvosi egyetemre járó emberek, nagyon nehéz az egyetem?

Figyelt kérdés

Igazából lenne néhány kérdésem, akinek lenne ideje válaszolni rájuk privátban, az írjon egy üzenetet, ha megoldható! (Mármint ezeken kívül lenne kérdésem)

Melyik egyetemre jártok? Mit tanultok pontosan? Mivel szeretnétek a későbbiekben foglalkozni? Mennyire nehéz az egyetem?



2014. ápr. 24. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Az adott egyén képességeitől függ, hogy mennyire nehéz. Van, akinek nagyon, van, akinek kevésbé.


SZTE-re járok. A "Mit tanultok pontosan?" kérdést nem teljesen értem:D Mire vagy kíváncsi? Az összes tárgyat nem szívesen sorolnám fel, főleg úgy, hogy az egyetemek honlapján meg lehet találni.

Végzés után nőgyógyászatra szeretnék szakosodni, később pedig endokrinológiára és/vagy gyermeknőgyógyászatra.

Nekem személy szerint annyira nem vészes az egyetem. Persze, sokat kell tanulni, de eddig szerencsére mindig megtérült. Sosem küszködtem kifejezetten az egyetem során, de ezt azért lekopogom, mert hátra van még pár szigorlat és az államvizsga is.


Ha gondolod, írhatsz privátot és kérdezhetsz még.

2014. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!