Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rekreáció - és egészségfejlesz...

Rekreáció - és egészségfejlesztési diploma és gyógymasszőri OKJ-s képzés. Ez jó kombó lenne?

Figyelt kérdés
Gyógymasszőr szeretnék elsősorban lenni, de diplomát is szeretnék mellé szerezni. A rekreációs képzés érdekel a legjobban, de nem tudom, hogy ezt érdemes-e "kiegészítésként" az OKJ mellé elvégezni. Nagyobb is az esélye, hogy diplomával könnyebben tudnék elhelyezkedni, még ha csak alapképzésen szerzett is. Érdemes ezt végigvinni? Vagy keressek másfajta képzést? :D Előre is köszi a válaszokat!

2014. máj. 5. 22:26
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez egy nagyon jó párosítás lenne én is rekreációszervezés és egészségfejlesztés szakra szeretnék mennni és én is szeretnék masszőr lenni csak én gyógy- és sportmasszőr. Én is azért gondoltam erre mert azért csak jó, ha van egy diplomája az embernek és csak könnyebb az elhelyezkedés. Te melyik fősulira szeretnél mennni? Esetleg nem lenne kedved privátban beszélgetni erről?
2014. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nah, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. Küldtem privátot! :)
2014. máj. 6. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is, annyi különbséggel hogy nekem már megvan a diploma is (egészségfejlesztő szakirány) és a gyógy- és sportmasszőri képzettség is, mesterszakon viszont még el akarom végezni a rekreációt is :)
2014. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!