Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki jelentkezett még idén ELTE...

Ki jelentkezett még idén ELTE anglisztikára?

Figyelt kérdés
Szerintetek nehéz lesz bejutni? kb. milyen ponthatárra számítotok és nektek valószínűleg mennyi lesz?

2014. máj. 6. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én és valószínűleg nem nehéz, ha megvan az emelt angol.
2014. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. olyan ponthatár lesz, mint tavaly volt
2014. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is. Szerintem magasabb lesz a ponthatár, mint tavaly, mert megnéztem a felvin, és többen jelentkeztek. Nekem az emelt angolon múlik minden, de nincsenek túl jó érzéseim.
2014. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem kb. olyan lesz mint tavaly előtt, akkor 422 volt. Idén kevesebben jelentkeztek mint akkor, de többen, mint tavaly, amikor 402 volt. Viszont szerintem sokan nyelvvizsgáznak meg emelteznek két tárgyból, ezért feltételezem ezt. Nekem 430-440 pontom lesz.
2014. máj. 8. 17:45
 5/5 anonim válasza:
Nekem 418 pontom lesz, és nem biztos, hogy ez elég lesz. Izgulok, mert valószínűleg határeset lesz...
2014. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!