Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolás vagyok is iskolát...

Középiskolás vagyok is iskolát akarok váltani, hogy megy ez?

Figyelt kérdés
9. osztályos vagyok és nagyon nem tetszik a mostani iskolám. Nem megy valami jól se és át szeretnék iratkozni egy másikba. Újra 9.-be akarok járni. Hogy megy ez? Mi alapján vesznek fel? A 8. osztályos eredményeim alapján (felvételi stb) vagy valami más alapján? Esetleg minden suliban máshogy megy?

2014. máj. 7. 18:16
 1/5 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy hol laksz...Erdélyben különbözeti vizsga kell...vagyis kellenek a főtantárgyak s az adott profilon belüli szak- vagy(és) főtantárgyak...Vagyis matek, magyar, (esetleg román), angol, német...és van, ahol mindenből kell!!! Az 5-8-as anyag...osztálytársaim legalábbis így voltak...és vagy félévenként vagy évenként lehet váltani...
2014. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már középiskolás vagy, akkor csak átiratkozhatsz, nem felvételizhetsz megint. De lehet, hogy megengedik, hogy újra járd az évfolyamot.

A kiszemelt iskola igazgatójához elmész a szülőddel. Ő megmondja, hogy átvesz-e. Azt is, hogy ismételhetsz-e évet.

2014. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Debrecenben élek... Egyébként ezt az 1 hónap már kibírom nem erről van szó... csak a következő tanévet nem itt szeretném folytatni.. ÉS mennyire ér ez rá?
2014. máj. 7. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, most rákérdeztem, és felvételizhetsz újra egy középiskolába!
2014. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2014. máj. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!