Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek mi a véleménye a ME-ÁJK...

Kinek mi a véleménye a ME-ÁJK Igazgatásszervező alapszakról? Mennyire nehéz, mennyire lehet vele elhelyezkedni, levelezőn vagy nappalin érdemes -e megcsinálni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

6 nap múlva államvizsgázok ezen a szakon az ME-n levelezőn.

Nem számít a könnyű szakok közé egy cseppet sem, sőt a humán alapszakok közül a legnehezebb. (ugye reál pl. gépész szakkal sosem lehet összemérni egy nem reál szakot)

A követelmény ugyanaz mint a jogászoknál azonos színvonalon csak ugye nem tart 5 évig a képzés, ez a könnyebbség benne.

Elhelyezkedés: levelezőn általában már közigben dolgozók végeznek, de a tapasztalat hogy azért ellehet vele helyezkedni néhány hónap keresgélés után.

Elhelyezkedés szempontjából mindegy hogy nappali vagy levelező...az tőled függ..főállású diák akarsz lenni vagy munka mellett idegeskedni hogy el tudsz e menni konzultációra vagy lesz e szabadidőd vizsgára készülni. Szóval ha fiatal vagy én a nappalit javaslom, ha idősebb és kilógnál a sorból a nappalisok közül akkor levelezőt.

2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Fiatal vagyok még, bár már a 20-as éveim közepén járok, de sokak szerint nem lógnék ki a sorból, ha nappalira mennék. Igaz én levelezőre gondoltam munka mellett, de szerintem is érdemesebb lenne nappalira menni, és úgy elvégezni. Nekem nagyon megtetszett ez a szak, valószínűleg jelentkezni fogok rá. Egy reál diploma már letudva, most jöhet egy "humánabb" :)
2014. máj. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!