Orvosi egyetemen milyen könyvekből tanulnak? Valaki pontos szerzőt, címet tudna mondani? (általános orvosi)

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán, ha esetleg tárgyat mondanál, akkor tudnánk segíteni...


Egyébként parancsolj, én most ebből tanulok:

Maródi László: Gyermekgyógyászat

2014. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, kifelejtettem. Anatómiára és kémiára gondoltam.
2014. máj. 9. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elsőn nagyon jót röhögtem. :D

Anatómia: Szentágothai Funkcionális anatómia, Szentágothai anatómiai atlasz vagy Sobotta atlasz, esetleg a fényképes Yokochi atlasz. Neuroanatómiához a Vezérfonal a neuroanatómiához kell.

Kémia: Gergely Pál Általános és bioszervetlen kémia, meg van egy jegyzet aminek a címe asszem Bioorganikus kémia.

Biokémia: Ádám Veronika Orvosi biokémia, meg van egy intézeti jegyzetünk.

2014. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gergely Pálból ha jól emlékszem, volt valami Szerves és bioorganikus kémia is.
2014. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 reptoid ***** válasza:
Ez: [link]
2014. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ejnye, nem szép dolog teljes könyvet lefénymásoltatni! :-P Persze kifejezetten hasznos. :-D
2014. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 reptoid ***** válasza:
100%

Ezt speciel pont kaptam :D

De amúgy nálunk a fénymásolósoknál rendesen készlet van a könyvekből bespirálozva. Mondod, hogy milyen könyvet szeretnél, és már adja is oda, várni se kell rá. Gondolom, máshol is így megy :D

2014. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 reptoid ***** válasza:
100%

Ja meg Gergely Pali bá pont tartott is szemináriumot nekünk, egy szót se szólt érte, hogy ilyen van nálunk.

Mondjuk azt sem tudom, lenne-e ilyesmire oka, de biztos kap a könyvek után pénzt. Bár az is igaz, hogy tőle jobban diákot szerető tanárral nem találkoztam itt, szóval tuti ő lenne az utolsó, aki szólna érte. Vizsgázott velem egy srácot, akinek 3. tárgyfelvétel 6. vizsgaalkalom volt, szóval a végképp utolsó lehetőség neki :D Pali bá megnézte az indexet, röhögött egy nagyot, aztán csak ennyit mondott: Na Gézukám, A vitamin??

Gézuka bizonytalanul fél perc gondolkodás után: szem??

Gergely Pali: NAGGGYON JÓ!!!!! És már írta is be a kettest :D

2014. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk napokat kell várni a fénymásolatokra. :( :D Viszont jó tudni, hogy Debrecenben is vannak jó vizsgasztorik. :DD
2014. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!