Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE TTK Biológia előkészítő!...

ELTE TTK Biológia előkészítő! Melyiket válasszam? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék jelentkezni az ELTE TTK biológia szakára. Emelt bioszra szeretnék menni, úgyhogy kéne az előkészítő. Melyiket ajánljátok?

2014. máj. 10. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy melyik városban.


"Emelt bioszra szeretnék menni, úgyhogy kéne az előkészítő."

Miért lenne törvényszerű?

2014. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én őket bátran tudom ajánlani. Nekem is, és a barátaimnak is bevált szinte minden tárggyal.

Én kémia- bioszon voltam 100 órás emelt szintű tanfolyamon.

2014. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem törvényszerű, de be szeretném biztosítani a bejutást.
2014. máj. 10. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj annak az egyetemnek az előkészítőjére, ahova

be szeretnél majd jutni

2014. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most érettségizek, és én is az ELTE TTK bioszra jelentkeztem.:) Én 1 évet jártam felkészítőre, mivel emeltezek belőlle. Én a TREFF érettségi felkészítőt tudom ajánlani, nagyon szerettem oda járni. Az ELTE egyik gimijében voltak az órák, fantasztikus, nagy tudású tanárnő tartotta az órákat. Nagyon hasznos volt mert mindent elmondott, elmagyarázott ppt előadásokkal, sok feladatot csináltunk, amiket meg is beszéltünk.Írtunk témakörönként próbaérettségiket is, hogy tudjuk milyen szinten állunk.

Nagyon tudom ajánlani tényleg, és a mi tanárnők ráadásul még nagyon vicces is volt, szóval jó hangulatban teltek az órák :)

Ha kérdésed van ezzel kapcsolatban szívesen válaszolok :) és itt a honlapja a felkészítőnek:

[link]

2014. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!