Magántanulói kérelem?

Figyelt kérdés

Magántanuló szeretnék lenni mert nagyon sokszor vagyok beteg, főleg hasfájással és lázzal kapcsolatban. Voltam már gyomortükrözésen(nem volt kellemes) de nem mutatott ki semmit állítólag stressz miatt fáj a hasam minden második nap. Ebben van vmi mert szorongok az emberek közt.

Most vagyok másodszor 9.-es mert volt 0. év Lehetnék magántanuló ilyen indokkal? Most is itthon vagyok mert fáj a hasam.. :(



2014. máj. 12. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején gimiben(már a főiskolát is lassan 9 éve befejeztem) simán ment olyan indokkal, hogy nem fogadnak el az osztálytársaim(mind színkitűnő volt, elitgimnázium "krém" tanulói évfolyama volt a mienk, én meg csak négyes, emiatt kiközösítések folyamatos zuhatagában volt részem az első két évben, amíg nem lettem mt.). Magántanuló lettem, mindenből vizsgáztam, és kész.

Aztán főiskolán már semmi gondom sem volt.(2009 óta nem tanulok...)

2014. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor azt mondod simán elintézhető? Mert már annyit hiányoztam h nagyon szégyellem magam de görcsöl a hasam a stressztől, hogy oda kell mennem pedig engem is kiközösítenek mert ők annyira jók a sportban én meg csak megyei bajnokságban focizok
2014. máj. 12. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Add be
2017. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!