Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak szóbeli vagy csak írásbel...

Csak szóbeli vagy csak írásbeli nyelvvizsgára felvételinél lehet valamennyi pontot kapni?

Figyelt kérdés

Van egy szóbeli nyelvvizsgám, és csak 4 pontra lenne szükségem még! nem számolnak be a 'fél' nyelvvizsgákra 1 pontot sem? többen mondták már, hogy szerintük jár..

Valaki tudna biztos infót? előre is köszönöm !



2014. máj. 12. 15:37
 1/9 reptoid ***** válasza:
44%

És mégis kik az a többek?


Biztosan nem kapsz rá pontot, de a legjobb, ha magadnak elolvasod a felvi.hu-n a felvételi tájékoztatót.

2014. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, sokat segítettél ....

valakinek van konkrét infója? én is olvastam a felvi-t de nem találtam semmi információt, ami konkrétan leírná ezt

2014. máj. 12. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Csak komplex nyelvvizsgára jár pont
2014. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 reptoid ***** válasza:
64%

Bakker szó szerint leírtam, hogy nem kapsz rá pontot. Ez neked nem segítség?

Aztán még azt is odaírtam, hogy hol győződhetsz meg erről a saját szemeddel. Ember... biztosan tovább akarsz te tanulni? :D

2014. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jobb szeretem ha kerek perec leírják ;)

köszi 3/4-es válaszoló :) te pedig kaphatsz még egy minuszt :D :*

2014. máj. 12. 16:05
 6/9 reptoid ***** válasza:
44%
Erre is, léci, léci!
2014. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Elég korrekt válaszokat kaptál. Világosan leírják, hogy csak komplex nyelvvizsgára jár pont. Másra nem.


Nem írhatják le, hogy még mire NEM JÁR pont, mert nem jár pont arra se, ha tudsz palacsintát sütni, vagy be tudod kötni a cipőfűződet. Sok mindenre nem jár pont.

2014. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak a komplex nyelvvizsgára adnak pontot. A szóbeli nyelvvizsgára nem fogsz plusz pontot kapni. Azért sok sikert a felvételihez!
2014. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! :)
2014. máj. 13. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!