Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz elvégezni egy környezetv...

Nehéz elvégezni egy környezetvédelmi főiskolát?

Figyelt kérdés

Hulladékgazdálkodással szeretnék foglalkozni és nézegettem 3 éves lenne a suli és mind olyan tantárgy ami érdekelne is.

Van esetleg aki tudna mondani valamit, hogy valójában nehéz?

Mondjuk nagyon matek tantárgyak talán nincsenek...:D Mert az nekem kicsit gyengébben megy mivel inkább magolós típus vagyok...



2014. máj. 13. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Környezettan alapszakra gondolsz vagy környezetmérnöki szakra? (olyan hogy környezetvédelmi főiskola nincs külön)

Nem tartozik a nehéz szakok közé egyik sem, de nem is a legkönnyebb.

2014. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a környezetmérnöki is foglalkozik hulladékgazdálkodással, de a környezetgazdálkodási agrármérnöki az biztos, és erről a szakról van szakmérnöki képzés kifejezetten hulladékgazdálkodási szakmérnöknek.
2014. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a környezetmérnöki az tökéletes lenne a hulladékgazdálkodáshoz...azzal egy városgazdálkodási cégnél elég jó lenne az esélyem...habár a mai világban...Pff :D


Akkor visszatérve erre a szakra ez amolyan...majdnem humán tárgyakból álló szak? Tehát ide inkább "seggelni" kell? Mert most szeretnék pályát módosítani...van egy technikumom és egy angol középfokú nyelvvizsgám és olvastam, hogy 3,5 év lenne ez a suli..csak az a kérdés, hogy nehéz-e?

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. máj. 13. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
S*ggelni és számolni is kell. Mindkettő van.
2014. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!