Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kórházban, rendelőintézetbe...

Ha kórházban, rendelőintézetben asszisztens, illetve orvos mellett asszisztens szeretnék lenni, (betegfelvétel, adminisztráció) ahhoz milyen végzettség szükséges?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

meglepő módon egészségügyi asszisztens végzettség kell:))

[link]

2014. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A régi OKJ-k között volt kifejezetten egészségügyi operátor ami a sima eü. asszisztensre épül, most nem tudom hogy van, különféle tanfolyamokat láttam csak. Bármilyen eü képzéssel nem nagyon lőhetsz mellé.

Én szociális végzettséggel dolgozom de csak érettségit vártak el, semmilyen gyakorlati betegápolással nem foglalkozom - viszont elméletben elég sok mindent tudnom kell, ezek inkább a munka alatt ragadtak meg.

2014. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!