Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte óvodapedagógus alkalmassá...

Elte óvodapedagógus alkalmassági vizsgám lesz jövő héten, ha az éneken kívül minden részre megfelelőt kapok, akkor énekből van olyan, hogy pót alkalmassági? Vagy ilyenkor az egészre alkalmatlant kapok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat:)!
2014. máj. 19. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az egyik nem sikerül, akkor az egész alkalmassági sikertelen. Előalkalmassági volt pótra már nincs lehetőség.
2014. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm értem, sejtettem. Csak arra gondoltam, hogy azoknak is kell alkalmasságit csinálni, akik pótfelételiznek, és esetleg olyankor is lehet menni.
2014. máj. 19. 12:51
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha máshol tettem alkalmasságit az is megfelel az Eltén, vagy csak az a vizsga, amit ott teszek le?
2014. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!