Gimi vagy szakközép?

Figyelt kérdés
Közgazdász szeretnék lenni.gazdasági szakközépbe vagy egy erősebb gimibe menjek? Gimibe matek faktos lennék.Melyikkel lenne könnyebb dolgom majd az egyetemen a pénzügy és számvitelen?

2014. máj. 20. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetemre szeretnél menni,a gimit ajánlanám.Már csak amiatt is mert a gazdaságihoz kell a matek.
2014. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani a számvitelin;)
2014. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pénzügyesként szeretnék elhelyezkedni mert az érdekel jobban .
2014. máj. 20. 18:50
 4/8 anonim válasza:
67%

Szakközépből is mehetsz Egyetemre...

A döntés attól függ, melyik szimpatikusabb. Legjobb, ha ellátogatsz mindkettőbe, és láthatod, hogy is van ott.

Érdeklődni kell.

Bár, a gazdasági gimiben elméletben többre mehetsz, hiszen a Közgazdász nem csak matek kérdése.

2014. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
67%

Na, még egyszer:

Bár, a gazdasági szakközéppel elméletben többre mehetsz, hiszen a Közgazdász nem csak matek kérdése.

2014. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem a szakközép szimpatikusabb már csak azért is mert az osztálytársaim mind abba a városba mennek ahol a szakközép van viszont a gimi egy másik városban van.De most az a fontosabb szerintem,hogy melyik középsulit elvégezve lenne könnyebb az egyetem.
2014. máj. 20. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben fogsz tanulni biológiát, kémiát, fizikát. Szakközépben mikroökonómiát, makroökonómiát, üzleti gazdaságtant.


Amennyi matek kell a gazdasági szakokhoz, azt ott is megkapod. A többi már az év közbeni gyakorláson múlik.

2014. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen értem. Hát akkor szerintem jobb választás a szakközép.
2014. máj. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!