Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan kérdéssel fordulnék...

Olyan kérdéssel fordulnék hozzaátok, hogy ha Szlovákiában érettségizek angolból B2 szinten az Magyarországon emeltszintűnek szamít? Mert sok helyen ezt olvastam de szeretnek biztos l

Figyelt kérdés
biztos lenni benne.elore is koszi:)

2014. máj. 20. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt már megkérdezted, és akkor is azt írtuk, hogy a legcélszerűbb, ha írsz egy levelet a felvi.hu-nak, mert ők tudják elsőkézből a választ.
2014. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! Szerintem azért kérdezte meg mégegyszer - ha valóban ő volt -, mert szeretne más véleményeket is hallani és még továbbra sem kapott választ a kérdésére.


"Az idegennyelv-tudást igazoló államilag elismert nyelvvizsgáztatásról és a külföldön kiállított, idegennyelv-tudást igazoló nyelvvizsga-bizonyítványok Magyarországon történő honosításáról szóló 137/2008. (V. 16.) Korm. rendelet 14. § (1) bekezdése értelmében az idegen nyelven folytatott és befejezett tanulmányokat igazoló, államilag elismert külföldi közoktatási intézményben szerzett érettségi bizonyítvány az oktatás nyelve szempontjából, államilag elismert általános, egynyelvű, komplex típusú felsőfokú nyelvvizsgának felel meg."


Ezt találtam, ami a kérdésedhez kapcsolódik. Így már remélem sikerül eligazodni.

2014. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 2.kommentelő!:) sokat segített!

És ezelőtt nem én tettem fel azt a kérdés :)

2014. máj. 20. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Válaszod, amit ide ideírtál, egyáltalán nem releváns, a kérdésben szó nincs idegen nyelven folytatott tanulmányokról, az idegen nyelv mint tantárgy nem idegen nyelven folytatott tanulmány. A B2 szint nem felsőfok, ezt azért egy ilyen szakértőnek, mint te illene tudni. Még keresek a felvi-n.
2014. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És íme: [link]

Tehát emelt szint.

2014. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2014. máj. 20. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!