Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyit emelkedhet...

Szerintetek mennyit emelkedhet maximálisan a ponthatár egy adott szakon?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Maximum 500-x pontot emelkedhet, ahol x a tavalyi ponthatár.
2014. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem 70 -100pontot nem nagyon emelkedhet a tavalyihoz kèpest, legalábbis nagyon meglepődnèk. Szerintem ha valahovà pl 330 volt tavaly a határ ott most nem nagyon lesz 430, vagy 400 màr azèrt is, mert az ember általában úgy is választja az èrettsègiket(emelt vagy közèp) vagy úgy hajt a többletpontokèrt hogy oda bekerüljön ahova akar ès ekkor a múlt èvi határokhoz viszonyít. Persze ez sem teljesen igaz, van aki lecsúszik az 1.ről ès jóval magasabb ponttal indul egy alacsonyabb ponthatárù szakra vagy van aki alapból jóval magasabb ponttal indul neki a válsztott szaknak mint a tavalyi határ. Sok összetevője van ennek, de szerintem elèg elkèpzelhetetlen 70-100pontos emelkedès.
2014. máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!